Zadzwoń
+48 606 350 596

Zabezpieczenie medyczne

W związku z planowaniem przez Was organizacji imprez, pragnę zaproponować profesjonalne zabezpieczenie medyczne i ratownicze Waszych zawodów.

Mam na imię Piotr i od prawie 30 lat pracuję w zespołach Państwowego Ratownictwa Medycznego. Równolegle prowadzę własną firmę FANTOM Ratownictwo Medyczne, która działa jest m. in. w miejscach niedostępnych dla klasycznych  karetek pogotowia ratunkowego.

FANTOM istnieje już od 15 lat a jego kadrę stanowią ratownicy medyczni i lekarze posiadający praktykę w zabezpieczeniach imprez o charakterze ekstremalnym, zarówno ze względu na miejsce organizowania jak i samą dyscyplinę.

Wraz ze świetnym zespołem ratowniczym dysponuję pojazdami terenowymi i środkami technicznymi umożliwiającymi realizację zabezpieczeń medycznych właśnie w szczególnie trudnych warunkach terenowych oraz w miejscach typowych dla rozgrywania  zawodów sportowych.

Kilka ostatnich lat pracy FANTOMA to zabezpieczenia realizowane m.in. na takich przedsięwzięciach:

  • Festiwal Biegowy w Krynicy
  • biegi ultra takie jak m. in. GWINT, BUT, Beskidzki Topór, Chudy Wawrzyniec, Gorce Ultra Trail
  • zawody motocrossowe Ochotnica, Tylmanowa, Myślenice, Zubrahlava
  • testy samochodów rajdowych
  • trial motocyklowy i samochodowy
  • zawody MTB. Mazowi Marathon MTB,  Puchar Szlaku Solnego, Enduro Trophy
  • zawody jeździeckie

Bardzo często Organizatorom bezpieczeństwo medyczne imprezy często spędza sen z powiek. Proponuję więc, abyście Państwo zrzucili to zadanie na barki mojej firmy.

Jeżeli Potrzebujecie DOBREGO ZABEZPIECZENIA MEDYCZNEGO I RATOWNICZEGO…. ZAPRASZAM

Każde zlecenie zabezpieczenia, jego zakres i koszt analizowane i wyceniane są indywidualne, wspólnie z organizatorem. Chcąc uzyskać więcej informacji zapraszam do zakładki ZAMÓWIENIA